Нам 28 років!

Стабільні та якісні послуги для кожного!

Інтернет

 • Пн.-Пт.:
  09:00-19:00
  Сб.:
  10:00-18:00
  Нд.:
  вихідний

Технічна підтримка

 • Цілодобово 24/7/365

Інструкція з налаштування TheBat

Як налаштувати The Bat?

1. Запуск програми

Запустіть програму TheBat

Nalashtuvannja-pogrami-TheBat-1

2. Створення нової поштової скриньки

Перейдіть до пункту меню “Скринька – Нова поштова скринька” (The Bat! Account – New).

Nalashtuvannja-pogrami-TheBat-2jpg

У поле “Назва скриньки” (Name) введіть будь-яку прийнятну назву і натисніть кнопку “Далі” (Next).

Nalashtuvannja-pogrami-TheBat-3

У наступному вікні введіть реєстраційні дані:

 • У поле Ім’я та прізвище (Your Full Name) вже буде вписано назву поштової скриньки, що ви встановлили у попередньому вікні. Можете його змінити.
 • У поле Адреса e-mail (e-mail address) введіть адресу вашої електронної пошти (вона вказана у листі з параметрами доступу до пошти, який ви отримали після реєстрації).
 • Поле Організація(Organisation) не є обов’язковим, але візьміть до уваги, що дані, які ви у нього ввели, використовуватимуться у ваших листах як дані про відправника.
Nalashtuvannja-pogrami-TheBat-4

Натисніть кнопку “Далі” (Next)

3. Налаштування поштової скриньки

Відмітьте протокол, що буде використано для доступу до поштового сервера. (To access mail server, use protocol). У нашому випадку оберіть перший варіант – POP3 – Post Office Protocol v3.

Далі введіть наступні дані

 • У поле”Сервер для отримання пошти” (Incoming mail server address) введіть адресу POP3 сервера. Можете ввести  mail.<ваш_домен> або  адресу поштового сервера Адамант da1.adamant.ua.
 • У поле Адреса сервера SMTP (SMTP server address) введіть адресу SMTP cервера вашого провайдера Інтернет або, якщо провайдер не блокує порт 25, можете вказати наш сервер SMTP (mail.<ваш_домен> або адресу сервера на якому створено почтову скриньку, наприклад: da1.adamant.ua.
 • Якщо ви користуєтеся нашим сервером електронної пошти, обов’язково вдмітьте пункт “Мій сервер SMTP потребує аутентифікації” (My SMTP server requires authentication for sending mail)
Nalashtuvannja-pogrami-TheBat-5

Перевірте, чи правильно ви  ввели всі дані та натисніть кнопку  “Далі” (Next).

У наступному вікні введіть ваше ім’я користувача і пароль.

 • У поле Користувач (Username) введіть login, який ви вказали під час створення поштової скриньки у вигляді user@domain.com.ua.
 • У поле Пароль (Password)  введіть password, яке ви вказали під час створення поштової скриньки. Пароль треба вводити з урахуванням регістру літер (великих чи маленьких).
Nalashtuvannja-pogrami-TheBat-6

Перевірте, чи все зроблено правильно, та натисніть кнопку “Далі” (Next).

На запитання програми «Чи бажаєте перевірити інші властивості поштової скриньки?” відповідайте “Так” (Yes), а потім натисніть кнопку “Готово” (Finish).

4. Перевірка функціонування пошти

У вікні, що з’явилося, перевірте правильність введених даних та натисніть “ОК”.

Потім оберіть “Створити” у меню “Лист” у головному вікні програми.

Створіть листа самому себе і відправте його Потім преевірте наявніть пошти через меню “Скринька-Отримати нову пошту” (F2). Якщо ви отримали цей лист, то пошта працює правильно.